Sukurta milžiniško populiarumo susilaukusi peticija, reikalaujanti nubausti S.Ramosą

2018-05-28 14:42 eurofootball.lt

Futbolo gerbėjai iš Anglijos ir Egipto deda visas pastangas, jog FIFA ir UEFA organizacijos nubaustų Čempionų lygos finale ne iš gerosios pusės pasirodžiusį Madrido "Real" gynėją Sergio Ramosą.

Grubus 32-ejų futbolininko veiksmas traumavo "Liverpool" lyderį Mohamedą Salah, o nukraujavę "Premier" lygos atstovai neįstengė pasipriešinti ispanams ir pralaimėjo rezultatu 1:3.

Negana to, petį besigydančiam egiptiečiui iškilo rimta grėsmė praleisti planetos pirmenybes Rusijoje.

Nenuostabu, jog įniršę futbolo fanai pradėjo balsuoti change.org svetainėje, o žaibiškai besisukęs skaitliukas pirmadienį jau fiksavo virš 300 tūkst. surinktų parašų.

"S.Ramosas sąmoningai po pažastimi laikė suspaudęs M.Salah ranką, o tai nulėmė varžovo patirtą peties traumą.

Negana to, jis toliau vaidino aikštėje ir įtikino teisėją skirti S.Mane geltoną kortelę, kurios jis nebuvo nusipelnęs.

S.Ramosas yra baisus pavyzdys ateities žaidėjams - vietoje to, kad sąžiningai laimėtų rungtynes, jis naudoja savo gudrybes, kurios kenkia žaidimo dvasiai

UEFA ir FIFA, pasinaudojusios video peržiūromis, turėtų imtis priemonių prieš Ramosą ir panašių futbolininkus, kad išsaugotų nesuterštą futbolą ateityje", - rašoma peticijoje.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...