Pergalę pasiekusi Prancūzija turi bilietą į aštuntfinalį, Peru laukia kelionė namo (VIDEO)

C grupėje liko mažai neatsakytų klausimų. Prancūzijos rinktinė 1:0 įveikė Peru, iškovojo antrąją pergalę ir užsitikrino vietą pasaulio čempionato aštuntfinalyje.

Antrasis Peru pralaimėjimas nulėmė tai, kad jie iki antrosios vietos pakilti jau nebegalės ir jiems rungtynės užsibaigs po mačo su Australija. Vis dėlto prancūzams dėl pirmos vietos dar reikės pakovoti. Jos likimas paaiškės paskutiniame grupės ture, kai susigrums lyderiaujančios grupės komandos: prancūzai ir danai.

Rungtynes aktyviau pradėjo Peru rinktinė, tačiau prancūzai pirmi susikūrė pavojingą epizodą. 15-ąją minutę kamuolį pavojingai vartų link galva po kampinio pasiuntė Raphaelis Varane‘as, tačiau jo smūgis skriejo greta virpsto.

Jau po poros minučių pasižymėti galėjo ir Antoine Griezmannas, tačiau Pedro Gallese‘as koja atrėmė žemą prancūzo smūgį.

Geriausią šansą pirmajame kėlinyje Peru turėjo rinktinė 31-ąją minutę. Paolo Guerrero puikiai vienu lietimu įveikė Samuelį Umtiti, tačiau šio smūgį sugebėjo atremti Hugo Llorisas.

34-ąją minutę Kylianas Mbappe nutarė pateikti paraišką į čempionato įvartį. Paulis Pogba perdavimu perkėlė kamuolį visus gynėjus, tačiau K. Mbappe smūgiuoti buvo nepatogu, tad šis ore mušė kamuolį kulnu. Vis dėlto šį smūgį atrėmė P. Gallese‘as.

Vis dėlto po minutės gero perdavimo sulaukė Olivieras Giroud, kurio smūgį blokavo gynėjas, tačiau kamuolį patogiai atšoko K. Mbappe, kuris kamuolį tiesiog nukreipė į tuščius vartus.

Kėlinio pabaigoje rezultatą padvigubinti galėjo dar Lucas, tačiau jo smūgis iš kairio krašto buvo tiesiai į vartininką.

Antrajame kėlinyje kur kas pavojingesni buvo Peru futbolininkai. Jau 50-ąją minutę Pedro Sanchezas tolimu smūgiu nutarė išbandyti save, o jo smūgis atsimušė į kairį virpstą ir paliko aikštę.

68-ąją minutę Peru turėjo dar vieną progą, tačiau Luisas Advinicula smūgiavo per stipriai ir kamuolys praskriejo virš vartų.

Rungtynių pabaigoje Prancūzija galėjo viską išspręsti, tačiau Ousmane‘o Dembele tolimas smūgis nebuvo tikslus.

Peru rinktinei taip ir nepavyko rungtynių pabaigoje sukurti kažko pavojingo ir jėgų pristigę Pietų Amerikos atstovai palaidojo savo viltis žengti į kitą etapą.

Prancūzija 1:0 Peru
35‘ [1-0] K. Mbappe