Per vienerias Europos lygos rungtynes buvo įmušti net 9 įvarčiai

Vakar UEFA Europos lygos atrankoje įvyko nedažnas reiškinys – komandos susitikimą užbaigė su 9 įvarčiais.

Santk Peterburgo "Zenit" namuose net 8:1 po pratęsimo sutriuškino Minsko "Dinamo" ekipą, nors po pirmojo mačo turėjo milžinišką deficitą 0:4.

66-ąją minutę svečiai atsiliko tik 0:2, o netrukus dar antrąją geltoną kortelę užsidirbo Sankt Peterburgo saugas L.Paredesas.

Vis dėlto "Zenit" nenuleido rankų – 75 ir 78 min. du įvarčius įmušęs A.Dzyuba išplėšė pratęsimą.

Papildomo laiko metu 99 min. "Dinamo" žaidėjas S.Yahaya pelnė įvartį ir "Zenit" reikėjo dviejų taiklių smūgių.

Su šia užduotimi net ir ne pilnos sudėties buvę rusai susitvarkė be problemų – 109 min. S.Driussi, 115 min. A.Dzyuba (11 m) ir 120 min. su R.Mako įvarčiai (vienas iš 11 m) leido užtikrintai prasibrauti į kitą etapą.

Šios rungtynės iškart sukėlė diskusijų baigą futbolo visuomenėje. Kalbama apie tai, kad jos galėjo būti sutartos.