Pavydėtinas I. Rakitičiaus atsidavimas: „Paaukočiau savo visą karjerą, kad laimėtume pasaulio čempionatą“

Kroatijos rinktinė aktyviai ruošiasi didžiausiam futbolo mūšiui šalies istorijoje. Jau rytoj Balkanų atstovai stos pasaulio čempionate į kovą su Prancūzija bei turės šansą pirmą kartą triumfuoti planetos pirmenybėse.

Kroatijos rinktinė iki finalo nukeliavo sužaidusi net tris pratęsimus, kai Prancūzai iki lemiamų čempionato rungtynių nuėjo tiesiausiu keliu. Vienas Kroatijos rinktinės lyderių Ivanas Rakitičius bendraudamas su spauda leido suprasti, ką jam reikš šis finalas.

„Aš paaukočiau visą savo karjerą, kad Kroatija triumfuotų pasaulio čempionate“, – atskleidė „Barcelona“ ir Kroatijos rinktinės saugas.

„Tai yra istorinės rungtynės ne tik mums, bet ir visai Kroatijai. Aikštėje bus 4,5 milijonų žaidėjų. Nešime vienas kitą, turėsime daug energijos. Žinome, kad tai yra didžiausios rungtynės mūsų gyvenimuose“, – kalbėjo I. Rakitičius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts