Paskelbti vertingiausi planetos futbolininkai: L. Messi – septintoje vietoje

CIES Futbolo observatorija paskelbė šių metų sudaryta vertingiausių planetos futbolininkų sąrašą. Dvidešimtuko viršūnėje didelių siurprizų nebuvo galima pamatyti – užtikrintai dominuoja Kylianas Mbappe.

Futbolininkų vertė buvo sudaryta atsižvelgiant į įvairius faktorius – demonstruojamus rezultatus, turimą kontraktą, amžių ir kitus aspektus.

Paryžiaus "Saint-Germain" ir Prancūzijos rinktinės žvaigždė K. Mbappe yra įvertinas 218,5 mln. eurų suma. Antroje vietoje yra Harry Kane’as, turintis kontraktą su "Tottenham" iki 2024 metų. Geriausias Anglijos futbolininkas buvo įvertinas 200,3 mln. eurų suma.

Trečioje vietoje atsidūrė kita PSG komandos žvaigždė – Neymaras yra vertinamas 197,1 mln. eurų. Už jo nugaros liko kitas anglas – Raheemo Sterlingo vertė išaugo iki 185,8 mln. eurų. Prie to prisidėjo visai neseniai pasirašytas naujas kontraktas su "Manchester City" bei stabiliai geri rezultatai.

Penktoje vietoje yra įsitaisęs "Liverpool" lyderis Mohamedas Salah – 184,3 mln. eurų.

Geriausiu visų laikų futbolininku vadinamas Lionelis Messi, nepriklausomai nuo savo amžius, sąraše užėmė septintąją vietą. Argentinietis vis dar yra vertinamas 171,2 mln. eurų.

Už jo nugaros kiek netikėtai yra įsitaisęs Romelu Lukaku, kuris buvo įvertintas 162 mln. eurų suma. Jis lenkia tokius perspektyvius žaidėjus kaip Leroy’ų Sane, Ousmane’ą Dembele, Bernardo Silvą, Dele Alli ir kitus.

Netrukus 34-erių metų gimtadienį švęsiantis Cristiano Ronaldo, kuris praėjusią vasarą sudarė kontraktą su "Juventus", buvo įvertintas 127,2 mln. eurų suma.

DwTurUHX0AA7dwV
DwTurUHX0AA7dwV--1-asd

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts