Paskelbta UEFA Čempionų lygos sezono komanda: didžioji dauguma – čempionų

Twitter nuotr.
2019-06-02 18:54 extra77

Šeštadienį finišavo 2018-19 metų futbolo sezonas. Jis buvo uždarytas UEFA Čempionų lygos finalo rungtynėmis Madride.

UEFA paskelbė geriausių futbolininkų 20-ukų, kurie pateko metų komandą. Į sąrašą įtraukti du vartininkai, penki gynėjai, šeši saugai ir septyni atakuojantys žaidėjai.

Geriausiais vartininkais pripažinti Alissonas ("Liverpool") ir Marcas-Andre ter Stegenas ("Barcelona"). Gynėjų penketą sudaro Virgilas van Dijkas, Andrew Robertsonas, Trentas Alexanderis-Arnoldas (visi – "Liverpool"), taip pat Matthjisas de Ligtas ("Ajax") ir Janas Vertonghenas ("Tottenham").

Iš saugų į sezono komandą pasirinkti Frenkie de Jongas, Hakimas Ziyechas (abu – "Ajax"), Tanguy'us Ndombele ("Lyon"), Georginio Wijnaldumas ("Liverpool"), Kevinas de Bruyne ("Man City") ir Moussa Sissoko ("Tottenham").

Atakuojančių žaidėjų poziciją puošia tokios pavardės kaip Lionelis Messi ("Barcelona"), Cristiano Ronaldo ("Juventus"), Raheemas Sterlingas ("Man City"), Sadio Mane ("Liverpool"), Lucas Moura ("Tottenham"), Dušanas Tadičius ir Davidas Neresas (abu – "Ajax").

Šį 20-uką rinko nepriklausomi UEFA stebėtojai.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...