Pasaulio futbolo čempionate apdovanoti geriausi žaidėjai

2018-07-15 23:20 eurofootball.lt

Visą mėnesį trukęs 2018 metų pasaulio čempionatas - oficialiai baigtas: Prancūzijos rinktinė po 20 metų susigrąžino planetos čempionės titulą.

Prancūzija per pagrindinį laiką rezultatu 4:2 nugalėjo Kroatiją ir antrą kartą per savo šalies istorija tapo stipriausia pasaulio komanda.

Kroatijos rinktinėje paguodos prizas buvo įteiktas Luka Modričiui - 32-ejų metų saugas buvo pripažintas geriausiu turnyro žaidėju. Jis įmušė du įvarčius, tačiau didžiulį įspūdį paliko ne šiuo rodikliu, o savo įspūdingu žaidimu aikštės viduryje.

Geriausiu jaunuoju žaidėju išrinktas Kylianas Mbappe - prancūzas tapo jauniausiu futbolininku, įmušusiu įvartį finale po legendinio Pele. 19-metis puolėjas iš viso šiame turnyre pelnė keturis įvarčius.

"Auksinės pirštinės" atiteko Belgijos rinktinės vartų sargui Thibaut Courtois. Belgas savo ginamus vartus sausus išsisaugojo tris kartus bei nukonkuravo grubiai finale suklydusį Hugo Llorisą.

Rezultatyviausiu žaidėjo titulas, kaip ir buvo jau aišku prieš finalą, atiteko Anglijos rinktinės snaiperiui Harry Kane'ui, kuris iš viso įmušė šešis įvarčius, tiesa, net penki iš jų buvo pelnyti į Panamos ir Tuniso vartus.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...