„Panevėžys“ pirmą kartą triumfavo LFF Supertaurės finale

Šeštadienio vakarą „Panevėžio“ klubas pirmą kartą istorijoje laimėjo Lietuvos futbolo federacijos Supertaurę. Panevėžiečiai finale tik po 11 metrų baudinių serijos palaužė Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė vilniečiams, kurie aktyviau stengėsi atakuoti D.Simkevičiaus saugomus vartus. 31-ąją minutę greitos „Žalgirio“ atakos smaigalyje atsidūręs Tomislavas Kišas tiksliu smūgiu išvedė kauniečius į priekį 1:0. Prabėgus keletui minučių kauniečiai dar kartą sukūrė pavojingą epizodą prie „Panevėžio“ komandos vartų ir tolimu smūgiu T.Kišas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Vis tik, rezultatas neatspindėjo vaizdo aikštėje, o tai įrodė Ernestas Veliulis, kuris prieš pat ilgąją pertrauką tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2. Iš karto po pertraukos sugrįžę panevėžiečiai aktyviai atakavo varžovų vartus ir jau 49-ąją minutę po Elivelto smūgio rezultatas tapo lygus – 2:2.

Prieš pat 11 metrų baudinius „Panevėžio“ klubas pasikeitė vartininką ir vietoje Dano Šimkevičiaus į aikštę žengė Rafaelis Broetto, kuris ir tapo rungtynių didvyriu. Vartininkas per sugebėjo atremti net 4 iš 6 varžovų smūgių ir pirmą kartą padovanojo Panevėžio miestui trofėjų.