Paaiškėjo, kur įvyks 2024 metų Europos futbolo čempionatas

2018-09-27 17:00 eurofootball.lt

Laukimas baigėsi: UEFA oficialiai paskelbė, kad 2024 metų Europos futbolo čempionatas įvyks šalyje, kuri šią sporto šaką pažįsta labiau nei bet kas kitas - Vokietijoje.

Ketvirtadienį Nione (Šveicarija) įvyko UEFA komiteto narių balsavimas, kuriame teisės rengti didžiausią Europos futbolo turnyrą atiteko Vokietijai.

Kovoje dėl teisių vokiečiai nurungė politiškai sau aršią valstybę - Turkiją. Nuo pat rinkimų pradžios Vokietija buvo laikoma favorite, nes pačios šalies ir futbolo infrastruktūra gerokai lenkia turkus.

Vokietijai tai nebus pirmas kartas, kada ji rengs Europos pirmenybės - 1988 metais šioje šalyje taip pat įvyko Senojo žemyno čempionatas, kuriame triumfavo olandai.

Vokietijai nekils problemų ir dėl stadionų - ji surengė ir 2006 metų planetos pirmenybes, todėl stadionų būklė yra puiki. Prieš pat 2024 metų Europos čempionatą gali prireikti tik kosmetinio remonto.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...