Oficialu: K. Mbappe tapo PSG komandos nariu

2017-09-01 11:55 eurofootball.lt

"Paris Saint-Germain" pagaliau oficialiai pranešė įsigijęs "Monaco" talentą Kylianą Mbappe. Iš pradžių 18-metis sostinės klubui bus išnuomotas.

Tokio žingsnio paryžiečiai ėmėsi siekdami apeiti UEFA taikomas "Financial Fair Play" taisykles, nes šią vasarą už įspūdingą 222 mln. eurų sumą jau įsigijo "Barcelona" žvaigždę Neymarą.

Pasibaigus nuomos sutarčiai snaiperis su PSG pasirašys naują kontraktą, kuris galios iki 2022 metų liepos.

Mbappe į futbolo pasaulį įsiveržė tik praėjusį sezoną, kuomet "Monaco" sirgalius ėmė džiugintis įvarčiais taurėse ir galiausiai prasimušė į startinę sudėtį svarbiausiuose Prancūzijos čempionų susitikimuose.

Visuose turnyruose praėjusį sezoną puolėjas sužaidė 44 mačus, per kuriuos įmušė 26 įvarčius bei atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Jis žibėjo ne tik UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje prieš "Manchester City", bet įmušė ir į Gianluigi Buffono vartus.

Minėtas Anglijos klubas buvo vienas iš daugelio, kurie juo domėjosi. Aktyviausiai dėl Mbappe parašo kovėsi Londono "Arsenal" bei Madrido "Real", tačiau su PSG pateiktu pasiūlymu jie varžytis negalėjo. Pasak įvairių pranešimų, 18-metis kainuos net 180 mln. eurų.

"Prie "Paris Saint-Germain" prisijungiu su dideliu džiaugsmu bei pasididžiavimu", - kalbėjo Mbappe. "Vilkėti raudonai mėlynus marškinėlius ir patirti unikalią "Parc des Princes" atmosferą dažnai yra kiekvieno jaunuolio iš Paryžiaus regiono svajonė."

"Aš tikrai norėjau būti klubo projekto, kuris yra vienas ambicingiausių Europoje, dalimi. Kartu su savo komandos draugais ketinu toliau progresuoti bei padėti ekipai labai pasiekti labai didelius tikslus, kuriuos ji sau išsikėlė."

...