Oficialu: Ispanijos rinktinei nuo šiol vadovaus L. Enrique

2018-07-09 21:02 eurofootball.lt

Ispanijos futbolo federacija specialioje spaudos konferencijoje patvirtino, kad nacionalinei komandai nuo šiol vadovaus be darbo pastaruosius metus buvęs Luisas Enrique.

48-erių metų strategas paskutinį kartą dirbo "Barcelona" komandoje, su kuria laimėjo visus svarbiausius trofėjus. L. Enrique buvo siejamas su Londono "Chelsea" komanda, tačiau ši vis dar turi Antonio Conte, o ir po jo išvykimo trenerio postas iškart atitektų Maurizio Sarri.

Ispanijos rinktinė be trenerio liko prieš pat pasaulio čempionatą - federacija nusprendė atleisti Juleną Lopetegui, kai šis susitarė su Madrido "Real".

Jo vietą pasaulio čempionato metu užėmė sporto direktoriumi dirbęs Fernando Hierro - jam įgyvendinti aukščiausių tikslų nepavyko ir jis baigė darbą tiek kaip treneris, tiek kaip sporto direktorius.

Patyręs treneris pasirašys dviejų metų sutartį. Jo debiutas įvyks rugsėjį - Ispanija susigrums su pasaulio čempionate pusfinalyje esančia Anglija.

L. Enrique Ispanijos rinktinėje yra sužaidęs 62 rungtynes ir pelnęs 12 įvarčių.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...