Oficialu: „Arsenal" atleido E. Umery

„Twitter" nuotr.
2019-11-29 14:01 basket

Londono "Arsenal" klube – ilgai brendusios permainos: penktadienį oficialiai iš vyriausiojo trenerių pareigų buvo atleistas Unai Emery.

Šiaurės Londono klubo vadovų kantrybės taurę perpildė vakarykštė nesėkmė UEFA Europos lygoje. "Kanonieriai" savo aikštėje rezultatu 1:2 nusileido Frankfurto "Eintracht" komandai ir liko be pergalės septintose rungtynes paeiliui.

48-erių metų strategas po rungtynių teigė, kad negalvoja apie atleidimą, tačiau "Arsenal" vadovybės galvoje buvo priešinga mintis.

Oficialiame klubo pranešime už darbą U. Emery ir visam jo trenerių štabui padėkojo klubo savininkas Joshas Kroenke. Priduriama, kad toks sprendimas buvo priimtas dėl pastarųjų savaičių rezultatų.

Laikinojo trenerio pareigas perims Freddie Ljungbergas. Jis komandai diriguos artėjančioje dvikovoje su "Norwich".

Kada "Arsenal" suras naują vyriausiąjį trenerį, kol kas lieka neaišku. Tarp kandidatų yra minimi Mikelis Arteta, Massimiliano Allegri ir Rafaelis Benitezas.

U. Emery "kanonieriams" vadovavo nuo 2018 metų vasaros. Su juo komanda buvo patekusi į UEFA Europos lygos finalą, tačiau ten nusileido Londono "Chelsea" ekipai.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...