Oficialu: "Arsenal" paliekantis A. Oxlade'as-Chamberlainas keliasi į “Liverpool”

2017-08-31 15:03 eurofootball.lt

“Liverpool” pagaliau pristatė naujausią savo pirkinį – Londono “Arsenal” krašto saugą Alexą Oxlade’ą-Chamberlainą.

Tai, kad 24-erių metų futbolininkas persikels į Mersisaidą galutinai aišku tapo vakar, kuomet jis nesutiko būti parduotas Londono “Chelsea” klubui.

Pagrindinė priežastis, kodėl anglas nori rungtyniauti būtent “raudonųjų” gretose yra ta, jog jis tikisi būti naudojamas vidurio saugo pozicijoje, kurioje Arsene’as Wengeras jo nemato.

Dėl to Oxlade’as-Chamberlainas praėjusią savaitę nesutiko pasirašyti naujos sutarties, pagal kurią uždirbtų 180 tūkst. svarų sterlingų per savaitę. Palyginimui, pagal pranešimus, “Liverpool” gretose jo savaitinis atlyginimas sieks vos 120 tūkst. svarų.

Anglijos rinktinės narys su naujuoju savo klubu pasirašė šešerių metų sutartį, o už jį buvo sumokėta nuo 35 iki 40 mln. svarų. Tai – didžiausia suma, už kurią “Arsenal” kada nors yra pardavęs žaidėją.

Wengeras dar liepos mėnesį sakė esantis 100 procentų tikras, jog Oxlade’as-Chamberlainas liks klube, tad šiuo metu jam pamainos nėra numatęs.

Praėjusį sezoną universalus futbolininkas visuose turnyruose įmušė šešis įvarčius bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų. ...