O.G.Solskjaeras sukritikavo Lietuvos teisėjo priimtą sprendimą Europos lygos rungtynėse

„Twitter“ nuotr.
2019-10-04 12:49 basket

„Manchester United" ketvirtadienį UEFA Europos lygos grupių etapo antrajame ture išvykoje nulinėmis lygiosiomis sužaidė su „AZ Alkmaar" futbolininkais.

„Raudonieji velniai" per visas 90 minučių nė karto nesmūgiavo į vartų plotą, tačiau Ole Gunnaras Solskjaeras po mačo džiaugėsi komandos pasirodymu bei pažėrė kritikos teisjui iš Lietuvos Gediminui Mažeikai, kuris nesiryžo skirti 11 metrų baudinio, kuomet 80-ąją minutę varžovų baudos aikštelėje buvo pargriautas Marcusas Rashfordas.

„Iš 100 atvejų toks 11 metrų baudinys būtų skirtas 101 kartą. Kiek kartų šį sezoną teisėjai jau nesiryžo skirti baudinių į mūsų varžovų vartus? Mače su „Arsenal" galėjome dėl to pirmauti 2:0, o čia rezultatas būtų 1:0.

Tai būtų puikus atlygis komandai už labai gerą pasirodymą išvykoje prieš solidų varžovą. Mes čia atvykome laimėti ir turėjome tai padaryti.

Iš mano pozicijos buvo gana sunku viską matyti, tačiau paklausėme paties Marcuso, kuris patikino, kad turėjo būti skirtas 11 metrų baudinys", - po mačo bendraudamas su „BT Sport" teigė O. G. Solskjaeras.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...