Nusivylimo neslėpęs F.Lampardas: „Mums tai skaudi pamoka“

Londono "Chelsea" komanda UEFA Čempionų lygoje atsidūrė ties praraja – pirmajame aštuntfinalio mače patirtas pralaimėjimas rezultatu 0:3.

"Stamford Bridge" stadione šeimininkus nubaudė Miuncheno "Bayern" komanda, kurią į priekį vedė du įvarčius įmušęs Serge’as Gnabry ir Robertas Lewandowskis.

Po rungtynių kalbėjęs Frankas Lampardas pripažino, kad "Bayern" parodė tikrąjį "Chelsea" komandos lygį.

"Mums tai skaudi pamoka", – sakė strategas. – Jau ilgai nežaidėme atkrintamosiose ir nepatekome į tolimesnį etapą Čempionų lygoje. Realybė yra tokia."

"Lygis, kuri šiandien pademonstravo "Bayern", yra fantastiškas. Jie turi labai stiprią komandą, todėl mes, nesužaidę tobulų rungtynių, negalėjome tikėtis nieko kito, kaip tik labai sunkios nakties.

Mes neparodėme savo potencialo, kontroliuodami kamuolį nejautėme pasitikėjimo ir tai yra didžiausias šio vakaro nusivylimas.

Kartais turi būti brutalus ir pripažinti, kad buvai visiškai apžaistas. Tai labai liūdna, nes esu įsitikinęs, kad galėjome pasirodyti geriau. Tačiau tai buvo realybės patikrinimas visai mūsų komandai", – nusivylimo neslėpė F. Lampardas.

Atsakomosios rungtynės Miunchene įvyks kovo 18-ąją dieną.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts