Nuostabiai žaidęs danų vartininkas atnešė savo šaliai pergalę prieš Peru (VIDEO)

Trečiosios pasaulio čempionato dienos trečiose rungtynėse – sudėtinga ir išvargta Danijos ekipos pergalė.

Danija tik minimaliu skirtumu 1:0 palaužė Peru ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius tris taškus C grupėje.

Po pirmojo turo C grupėje pirmauja Prancūzija ir Danija, kurios surinko po tris taškus. Australija ir Peru lieka lentelės dugne.

Rungtynės kur kas geriau pradėjo Peru rinktinė. Vis dėlto susikūrusi kelias pavojingas progas iniciatyvą Pietų Amerikos atstovai perleido savo varžovams.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje kamuolį kontroliavo Danijos ekipa, tačiau ir ši didelio pavojaus varžovams nekėlė. Tačiau viskas galėjo pasikeisti per pridėtą teisėjo laiką, tačiau Christianas Cueva gerai per stipriai smūgiavo nuo 11 metrų žymos ir komandos į pertrauką išėjo esant lygiam rezultatui.

Na, o po pertraukos Danija išlaukė savojo šanso ir 59-ąją minutę Yussufas Poulsenas išvedė danus į priekį 1:0.

Jau po poros minučių rezultatą išlyginti galėjo Edisonas Floresas, tačiau jo smūgį atrėmė Kasperas Schmeichelas.

Peru ir toliau ginklų nesudėjo, o 79-ąją minutę Paolo Gurrero smūgiuodamas kulnu vos neišlygino rezultato. Vis dėlto jo smūgis praskriejo pro dešinį virpstą.

Dar vieną itin realų šansą Peru rinktinė turėjo 84-ąją minutę, kai po sumaišties Danijos baudos aikštelėje kamuolį stipriai smūgiavo Jeffersonas Farfanas. Vis dėlto čia dar kartą nuostabiai žaidė K. Schmeichelis, kuris žemą smūgį atrėmė koja.

Savo varžovus užbaigti galėjo ir Christianas Eriksenas, kuris atsidūręs vienas prieš vartininką sugebėti nepasižymėjo. Pavojingą dano smūgį atrėmė Peru vartininkas.

Peru 0:1 Danija
59‘ [0-1] Y. Pulsen