Neįtikėtinas atsidavimas – Peru sirgaliai kardinaliai pakeitė savo gyvenimus tam, kad atvyktų į Rusiją

2018-06-22 12:19 basket

BBC pasidalino nuostabiomis Peru rinktinės aistruolių istorijomis. Vieni sirgaliai išėjo iš darbų, kiti pardavė savo automobilius arba pasiėmė paskolas iš banko tam, kad galėtų padengti kelionės kainą į Rusiją ir atvykti palaikyti savo komandą pasaulio futbolo čempionate.

Šiame čempionate savo laiką kartu leidžia net gi trijų kartų šeimos nariai. Pavyzdžiui, garbingo amžiaus sirgaliai leidosi į kelionę kartu su savo anūkais, kad pirmą kartą nuo 1982 metų galėtų apsilankyti pasaulio futbolo čempionato rungtynėse.

Edgaras atvyko į Rusiją kartu su Manuelitu, kuriam jau yra sukakę 80 metų. Vyrai kelionės metu įveikė net 3 skrydžius ir 10 valandų trukusią naktinę kelionę traukiniu, kad atvyktų į Saranską. „Kelionė buvo negailestinga, bet kaip aš tai galėčiau praleisti? Mes taip ilgai to laukėme, aš taip ilgai to laukiau, kad vėl galėtume dainuoti savo dainas kitoje šalyje“,- pasakojo jis.

Pedro išėjo iš savo darbo Panamoje tam, kad galėtų atvykti į Rusiją ir pasidilinti šia savo patirtimi kartu su draugu Alexiu, kuris pasiėmė visus savo turėtus pinigus ir po 2 mėnesius trukusios kelionės pasiekė Rusiją. Skrydis į Madridą buvo brangiausias jo kelionės būdas, kadangi kitais atvejais rinkosi tik pigiausius variantus. Nuo to laiko jis miega ant sofų, automobiliuose, tačiau padarė viską, kad galėtų būti Rusijoje. Šio sirgaliaus istorijos atomazga vis dar laukia priešakyje, kadangi vaikinas mano, kad kelionė atgal jam gali užtrukti vėl tuos pačius 2 mėnesius, nes grįžti lėktuvu sau leisti negali.

Edgaras papasakojo apie savo draugą, kuris gyvena Los Andžele. Jis dirbdamas negalėjo surasti laiko atvykti į pasaulio futbolo čempionatą, todėl išėjo iš darbo ir dabar turės grįžti atgal namo į Peru sostinę Limą.

Rusijoje šiuo metu laiką leidžiantys futbolo aistruoliai apie Peru rinktinės sirgalius atsiliepė teigiamai. „Jie yra nuostabūs ira tokie laimingi. Po rungtynių jie buvo liūdni, nes nesmagu, kas nutiko, tačiau jie vis tiek visada yra energingi ir spinduliuoja šiluma. Tai yra kažkas ypatingo. Man tai tiesiog nepaprasta“,- teigė savanorė Nina iš Saransko.

Peru rinktinei savo sirgalių nudžiuginti nepavyko. Pirmose rungtynėse nusileido Danijos rinktinei 0-1, o antrame susitikime ir vėl minimaliu rezultatu turėjo pripažinti prancūzų pranašumą 0-1.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...