Neįtikėtina istorija: futbolo aistruolis į pasaulio čempionatą atvyko dviračiu

„CNN" pasidalino neįtikėtina futbolo sirgaliaus istorija. 28 metų matematikos mokytojas iš pietų Indijos dviračiu įveikė beveik 5 tūkstančius kilometrų tam, kad atvyktų į pasaulio futbolo čempionatą Rusijoje, o ant jo dviračio pasirašytų Argentinos žvaižgdė Lionelis Messi.

Francisas iš pradžių planavo kelionę dviračiu pradėti nuo savo namų Alapužos mieste, tačiau susidurė su sunkumais gauti Pakistano vizą, todėl pirmoji maršruto stotelė buvo Irane.

Francisas pasiekė Maskvą po 105 dienas trukusios kelionės. „Ši kelionė mane pavertė geresniu žmogumi, tapau paprastesnis. Kiekviena diena yra skirtinga, tu sutinki skirtingus žmones ir pamatai naujus kraštovaizdžius“,- „CNN“ pasakojo vyras.

Nuo programinės įrangos inžinieriaus iki keliautojo

Francisas dirbo programinės įrangos inžinieriumi, tačiau vėliau suprato, kad labai mėgsta keliauti. 2014 metais vyras išėjo iš šio darbo ir pradėjo dirbti mokytoju nepilnu etatu, jog turėtų daugiau laiko aplankyti naujas vietas. „Supratau, kad kelionės yra mano aistra, todėl nusprendžiau, kad man reikia tokio darbo, kuriame galėčiau dirbti šešis mėnesiu ir tiek pat laiko keliauti. Man taip pat patinka dirbti mokytoju, todėl pabandžiau",- pasakojo Francisas.

Francisui taip pat labai patinka futbolas ir, žinoma, Lionelis Messi. „Verta parašyti poemą apie tai, kaip jis žaidžia",- teigė vyras.

Francisas nutarė sujungti meilę futbolui ir kelionėms. Šio vyro nuotykis tęsiasi jau daugiau nei keturis mėnesius. „Planavau tokią kelionę, kurią vėliau galėčiau prisiminti, kuri įkvėptų žmones. Todėl sujungiau šias dvi savo aistras. Manau, kad tai buvo puikus derinys",- teigė jis.

Žmonių svetingumas ir draugiškumas

Francisas kelionės metu važiavo per didelius ir mažus miestus, kaimus. Pasak keliautojo, visi nepažįstami žmonės jį priėmė draugiškai. „Kai jie sužinojo, kad esu iš Indijos, manęs paklausė, kaip laikosi Salmanas Khanas, Rajus Kapooras, Mithunas Chakraborty. Jie yra dideli Mithuno Chakraborty gerbėjai",- kelionės detales atskleidė vyras.

Ši kelionė Francisui padėjo išplėsti akiratį ir suprasti, kad žmonės yra malonūs nepriklausomai nuo to, iš kur jie yra ar esančio kalbos barjero. „Žmonės, kurie gyvena kaimuose, nekalba angliškai, todėl buvo truputį sunku susikalbėti, bet po kelių dienų tai padaryti jau buvo lengviau",- apie savo laiką Azerbaidžiane kalbėjo vyras.

Francisas atvykęs į Rusiją iš pradžių buvo susirūpinęs dėl savo saugumo, tačiau netrukus pakeitė nuomonę. „Žmonės kvietė mane pas save į namus. Visi buvo malonūs, nepriklausomai nuo šalies politikos, jie yra normalūs žmonės, turi tas pačias emocijas ir jausmus. Nežinau, kodėl jie man rodė tiek daug meilės. Esu nepažįstamas žmogus jų šalyje, o jie manimi pasirūpino, elgėsi kaip su savo sūnumi, davė maisto. Kai grįšiu namo, turėčiau elgtis taip pat",- „CNN“ pasakojo vyras.

Iš pasaulio futbolo čempionato į olimpines žaidynes 2020 metais

Francisas šiuo metu labiausiai nori susitikti su savo futbolo herojumi Lioneliu Messi, tačiau negalvoja, kaip ir kada jam reikės grįžti atgal į tėvynę. „Mano biudžetas yra beveik tuščias. Neturiu jokio tikslaus plano, tai yra savotiškas jaudulys",- teigė vyras.

Sugrįžęs į Indiją Francisas jau ketina pradėti taupyti pinigus, kad galėtų nuvykti į Tokijuje vyksiančas olimpines žaidynes 2020 metais. Vyras pasiekti Japoniją ir vėl planuoja dviračiu. „Tai yra sveikiausias būdas keliauti",- pripažino vyras.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts