N.Kesmino Čempionų lygos prognozė: „Juventus“ su problemomis nesusidurs, „Man City“ gali eliminuoti „Real“

Antradienį UEFA Čempionų lygoje tęsis aštuntfinalio etapo kovos. Anot televizijos komentatoriaus Nerijaus Kesmino, būsimose rungtynėse su nemažais sunkumais gali susidurti garsiosios Madrido "Real" ir "Barcelona" ekipos.

02.25 22.00 val. "Chelsea" – "Bayern"

"Bayern" nenurašyčiau ir būtent Bundeslygos komandą šioje poroje laikau favorite. Dėl to, kad vokiečiai įgavo formą ir laimi viską iš eilės. Gali būti, kad taip ir buvo sudėliota – sunkesnė pradžia ir pan. "Bayern" tai tampa tradicija. Bundeslygos sezono pradžioje komanda numetama kažkur į devintąją vietą, o judėti ši ekipa pradeda tada, kai labiausiai to reikia, bent jau Vokietijoje. "Chelsea" galbūt pritrūks patirties, gal ir pačiam treneriui F.Lampardui. Ekipa yra jauna, banguoja ir sunkiai prognozuojama.

Prognozė, kas pateks į kitą etapą: "Chelsea" 30 proc., "Bayern" 70 proc.

02.25 22.00 val "Napoli" – "Barcelona"

Dabar italai lipa į kalną ir tai yra pavojaus siganalas katalonams. Bent jau pirmajame mače Neapolyje, kur aikštės šeimininkai visada žaidžia labai gerai ir "Barcelona" pralaimėjimas bet kokiu rezultatu "Napoli" komandai gali tapti problema. Kita vertus, katalonai sugrįžo į pirmąją turnyro lentelės vietą "La Liga" čempionate ir tai yra psichologinis postūmis į priekį. Sakyčiau, kad "Napoli" laukia kone lemiamos rungtynės, nes jei ekipa susikraus persvarą, kaip ji kartais ir padaro, "Barcelona" gali turėti sunkumų. Jei svečiai nepralaimės, jie – aiškūs favoritai.

Prognozė: "Napoli" 45 proc., "Barcelona" 55 proc.

02.26 22.00 val "Lyon" – "Juventus"

Labai nustebčiau, jei čia kažkas būtų neaišku. Nebent prancūzai labai gerai sužaistų namuose. Dabar "Lyon" yra nestabili septinta "Ligue 1" pirmenybių komanda. "Juventus" yra "Juventus" – tradicinis Italijos čempionato lyderis, taigi, didesnės intrigos neprognozuočiau. Tai yra skirtingo kalibro ekipos ir vienintelė šios savaitės aštuntfinalio pora, kurioje skiriasi svorio kategorijos. Būtų gerai, kad pirmasis mačas neatsakytų į visus klausimus ir "Lyon" dar paliktų intrigą kitoms rungtynėms.

Prognozė: "Lyon" 10 proc., "Juventus" 90 proc.

02.26 22.00 val Madrido "Real" – "Man City"

Dabar ispanai yra duobėje. "Man City" taip pat nesuprasi, juk ekipa turėtų turėti daugiau taškų Anglijoje. Man atrodo, kad "miestiečių" komanda yra geriau sukomplektuota ir stipresnė ekipa. Šį sezoną "Real" dar yra tranzicijos periode, ispanai nesuranda to balanso, kai vis triumfuodavo Čempionų lygoje ir todėl favorite aš laikyčiau "Man City". Manau, jog būsima UEFA diskvalifikacija gali priversti Anglijos ekipos žaidėjus dar labiau susikoncentruoti, nes kai kuriems jų susiklostė tokia situacija – dabar arba niekada. Manau, kad Madride šeimininkai gali net nelaimėti. Čia nebus 0:3, o jei "Real" minimaliu skirtumu pralaimės namuose, nemanau, kad tai bus istorijos pabaiga.

Prognozė: "Real" 40 proc., "Man City" 60 proc.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts