MLS pirmenybėse vartininkas įsimušė kuriozišką įvartį į savo vartus (VIDEO)

Pastaruoju metu nemažo susidomėjo sulaukiančios MLS pirmenybės padovanoja ir mažai futbole pasitaikančių epizodų.

Vienas jų buvo užfiksuotas rungtynėse tarp "New York City" ir "Minnesota Utd" komandų. Jau po pirmojo pusvalandžio komandos buvo įmušusios po du įvarčius.

Penktas įvartis krito 32-ąją minutę, kai po komandos draugo perdavimo "New York City" vartininkas Seanas Johnsonas nesusitvarkė su kamuoliu ir jį praleido pro kojas tiesiai į savo vartus.

Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad vartininkas apskritai nelietė kamuolio, tačiau įvartis vis tiek buvo įrašytas į jo sąskaitą.

Niujorko komanda sugebėjo atsitiesti antrajame kėlinyje ir išlyginti rezultatą – 3:3.