Marijampolės „Sūduvos“ gynyba atlaikė APOEL puolimą ir keliaus į kitą etapą

2018-07-17 22:45 eurofootball.lt

Šaltinis: www.eurofootball.lt

Antradienį Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai žaidė Čempionų lygos atrankos I etapo atsakomąsias rungtynes su Nikosijos APOEL klubu.

Pirmasis susitikimas Lietuvoje baigėsi užtikrinta šeimininkų pergale 3:1.

Antrajame mače Nikosijoje Vladimiro Čeburino auklėtiniai pirmieji praleido įvartį, tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo pademonstruoti galingoji APOEL - bendru rezultatu 3:2 pergalę šventė "Sūduvos" komanda, kuri ir žengė į kitą etapą.

Susitikimo pradžioje šeimininkų komanda daug progų pasižymėti nesukūrė. 7-ąją min. Dellatorre patikrino Kardumo budrumą.

20-ją min. krito pirmasis susitikimo įvartis – Mickaelis Pote sulaukė tikslaus komandos draugo perdavimo ir galva nukreipė kamuolį į vartus (1:0).

25-ąją min. pirmąjį smūgį link APOEL vartų atliko G.Acevedo.

Įpusėjus rungtynėms Kipro komanda turėjo minimalią persvarą.

Antrajame kėlinyje Nikosijos komandos atakos ritosi viena po kitos - į svečių vartų pusę iš viso buvo atlikti 27 smūgių, iš kurių 11 pataikė į vartų plotą.

Vis dėlto "Sūduva" atsilaikė prieš pernai Čempionų lygos grupių etape žaidusią komandą ir antrajame atrankos etape susitiks su Jūrmalos "Spartaks" ir Belgrado "Crvena Zvezda" poros nugalėtoju.

Mačo akimirkos:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...