„Manchester City“ sėkmingai pradėjo Čempionų lygos atkrintamųjų etapą

Trečiadienio vėlų vakarą sužaistos paskutinės pirmojo UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rato rungtynės. Į mūšį dėl patekimo į kitą etapą stojo „Monchengladbach“ ir „Manchester City“ ekipos. Vis tik rungtynės šį kartą vyko ne Menchengladbache, o Budapešte, nes dėl karantino taisyklių Anglijos gyventojams draudžiama atvykti į Vokietiją.

Anglijos klubas jau rungtynių pradžioje akivaizdžiai ėmė dominuoti kamuolio kontrolę. Pepo Guardiolos auklėtiniai puikiais perdavimais valdė kamuolį aikštės viduryje, o tuo tarpu šeimininkams trūko užtikrintumo.

Svečiai į priekį išsiveržė 29-ąją minutę, kai puikaus K.Cancelo perdavimo sulaukė B.Silva ir galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Iki ilgosios pertraukos „Man City“ futbolininkai sukūrė net keturias pavojingas atakas, o vokiečiams nė karto nepavyko priartėti prie svečių vartų.

54-ąją minutę dar kartą ties įvarčio riba buvo Mančesterio futbolininkai, kai vienas į priekį pasileido Gabrielis Jesusas. Vienas prieš vartininką atsidūręs brazilas nesugebėjo atlikti smūgio, o dėl šio epizodo ant futbolininko supyko net ekipos vyriausiasis treneris. Vis tik tas pats G.Jesusas 65-ąją minutę sulaukė dar vienos progos ir ją išnaudojo. 23-ejų metų puolėjas po B.Silva perdavimo pasiuntė kamuolį į vartus, o rezultatas tapo 2:0.

Atsakomasis mačas vyks kovo 16 d., Anglijoje.