Mančesterio derbyje – „Man Utd“ nutraukė įspūdingą „Man City“ pergalių seriją

Sekmadienio vakarą Anglijos „Permier“ lygoje įvyko principinis Mančesterio miesto derbis. „Manchester United“ ekipa išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Manchester City“ futbolininkus ir nutraukė šeimininkų 21-erių laimėtų rungtynių seriją.

„Manchester United“ rungtynes pradėjo greitu įvarčiu. Prabėgus vos 33 pirmojo kėlinio sekundėms greitos atakos metu Anthony Martialis įkirtęs į baudos aikštelė buvo neleistinai sustabdytas, o teisėjas iš karto skyrė 11 metrų baudinį, kurį tiksliai realizavo portugalas Bruno Fernandesas.

Iš karto po praleisto įvarčio „Manchester City“ futbolininkai iš karto ėmė kurti pavojingas atakas prie varžovų vartų ir galutinai perėmė rungtynių iniciatyvą. Iki pirmojo kėlinio pabaigos šeimininkai sukūrė net 13 atakų prie varžovų vartų, tuo tarpu „United“ atsakė vos keturiomis.

Nors šeimininkai aktyviai kūrė atakas prie varžovų vartų, o kamuolį kontroliavo net 67 proc., antrasis įvartis krito taip pat į jų pačių vartus. 50-ąją minutę Luke’as Shaw žaibiškai įsiveržė į varžovų baudos aikštelę, atliko perdavimą Marcusui Rashfordui bei netrukus vėl sulaukė perdavimo atgal ir pasiuntė kamuolį į Edersono saugomus vartus.

Per likusį rungtynių laiką „Man City“ įtemptai atakavo Hendersono saugomus vartus, tačiau 68-ąją minutę dar vieną pavojingą progą sukūrė svečiai, tačiau vienas prieš vartininką likęs Anthony Martialis nesugebėjo nuginkluoti šeimininko vartininko, o rezultatas išliko 2:0.

Po pralaimėjimo „Manchester City“ ir toliau su 65 taškais rikiuojasi pirmojoje turnyrinės lentelės pozicijoje, o „Manchester United“ su 54 žengia antrojoje vietoje. Iki šio sezono pabaigos Anglijos „Premier“ lygoje liko 10 rungtynių.