"Man Utd" komandai iki sezono pabaigos diriguos legendinis norvegas

2018-12-19 11:51 eurofootball.lt

"Žudikas kūdikiu veidu" – taip ilgą laiką "Old Trafford" stadione buvo apibūdinamas legendinis Norvegijos futbolininkas Ole Gunnaras Solskjaeras.

"Manchester United" savo oficialioje svetainėje patvirtino, kad 45-erių metų futbolo specialistas grįžta į klubą, tik šį kartą jau ne kaip žaidėjas, o kaip laikinasis treneris.

"Raudonieji velniai" antradienį liko be vyr. trenerio, kai iš komandos buvo atleistas Jose Mourinho. Oficialiame pranešime iškart buvo nurodyta, kad dabar klubas ieškos trenerio, kuris komandai vadovautų iki sezono pabaigos, o vasarą bus surastas ilgalaikis variantas.

Neabejojama, kad stipriai pagerėjus rezultatams ar pačiam komandos žaidimui, norvegas po sezono sulauks pasiūlymo likti ilgesniam laikotarpiui.

Pats strategas po šio svarbaus jo karjeros žingsnio sakė: "Manchester United" yra mano širdyje ir aš džiaugiuosi, kad galiu grįžti užimdamas tokią rolę. Nekantrauju, kada pradėsiu dirbti su tokia talentinga komanda, trenerių štabe ir visais, kurie yra susiję su šiuo klubu."

Kartu su Solskjaeru į trenerių štabą grįš puikiai klubą pažįstantis Mike'as Phelanas. Michaelas Carrickas ir Kieranas McKenna ir toliau liks dirbti trenerio asistentais.

Pastaraisiais sezonais 45-erių norvegas dirbo "Molde" treneriu, 2014-iaisiais jis dirigavo ir anglų "Cardiff City" klubui, su kuriuo kalnų nenuvertė - per 30 rungtynių pasiekė tik 9 pergales ir jo auklėtiniai įmušė 34, praleido 57 įvarčius.

Kaip žaidėjas "raudonųjų velnių" klube Solskjaeras rungtyniavo 1996-2007 metais, o įsimintiniausiu laimėjimu galima įvardinti triumfą UEFA Čempionų lygos finale 1999 metais, kai snaiperis paskutinę minutę išplėšė pergalę prieš Miuncheno "Bayern".

Simboliška, tačiau būtent prieš "Cardiff" norvegas turės savo pirmąsias rungtynes vadovaujant "Man Utd" komandai. Šeštadienį jų laukia išvyka į Velsą.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...