„Man City“ trečią kartą iš eilės iškovojo „Carabao“ taurę

„Manchester City“ klubas sekmadienį vakare iškovojo pirmąjį trofėjų šiame sezone.

Pepo Guardiolos auklėtiniai po atkaklios kovos 2:1 įveikė „Aston Villa“ futbolininkus ir trečią kartą iš eilės tapo Anglijos lygos taurės nugalėtojais.

„Man City“ visus reikalus išsprendė per pirmąjį pusvalandį. 20-ąją minutę „miestiečius“ į priekį išvedė Sergio Aguero, o pranašumą po 10 minučių padidino Rodri.

Visgi „Aston Villa“ po tokio smūgio nesulūžo – 41-ąją minutę komandą į kovą dėl titulo grąžino Mbwana Samata.

Antrajame kėlinyje progų turėjo tiek viena, tiek kita komanda. „Man City“ neįmušęs trečio įvarčio, todėl intriga išsilaikė iki pat rungtynių pabaigos.

88-ąją minutę „Aston Villa“ turėjo realią progą išlyginti rezultatą, bet Claudio Bravo atrėmė smūgį, o kamuolys nuo čiliečio rankų dar pataikė ir į virpstą.

„Man City“ per visą klubo istoriją Anglijos lygos taurę yra laimėjęs 7 kartus.