"Man City" pradėjo derybas su "Arsenal" dėl A. Sanchezo įsigijimo

2017-08-29 16:49 eurofootball.lt

"Manchester City" pagaliau pradėjo derybas su Londono "Arsenal" dėl galimos Alexio Sanchezo išpirkos, atskleidžia portalo Goal.com šaltiniai.

Iki šiol "kanonieriai" parduoti savo žvaigždę atsisakė, tačiau iki jo sutarties pabaigos likus tik vieneriems metams situacija dabar gali pasikeisti.

Tiek klubo valdyba, tiek treneris Arsene'as Wengeras veikiau pasiliktų čilietį komandoje dar vienam sezonui ir rizikuotų kitą vasarą jį paleisti už dyką. Visgi, pastarosiomis dienomis atsirado "Arsenal" labiau priimtinų variantų.

Į Sanchezo sandorį gali būti įtrauktas "miestiečių" krašto puolėjas Raheemas Sterlingas - apsvarstyti tokį variantą primigtynai reikalavo patys "kanonieriai".

Tuo tarpu Goal.com šaltinių duomenimis, "Man City" neprieštarautų atiduoti ir atraminį saugą Fabianą Delphą, kurio ateitis vadovaujant Pepui Guardiolai taip pat neaiški.

Anksčiau dar sklandė pranešimai, jog "Arsenal" Sanchezą norėtų pakeisti "miestiečių" snaiperiu Sergio Aguero, bet panašu, kad argentinietis į Šiaurės Londoną keltis nenori.

Laiko užbaigti dabartinėms kalboms lieka iki ketvirtadienio vidurnakčio. Kaip rašoma žiniasklaidoje, Sanchezas jau pasiekė susitarimą dėl savo kontrakto "City" gretose.

...