„Man City“ pirmą kartą istorijoje iškovojo bilietą į čempionų lygos finalą

"Manchesterio City" keliauja į UEFA lygos finalą

Puikų žaidimą demonstravę „Manchester City“ futbolininkai keliauja į UEFA čempionų lygos finalą. Pastarieji atsakomosiose rungtynėse rezultatu 2:0 įveikė Paryžiaus „Saint -Germain“ klubą ir primą kartą istorijoje iškovojo bilietą į prestižinio turnyro finalą.

Pirmo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 11-ąją rungtynių minutę Riyadas Mahrezas taikliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą išvedė „Man City“ ekipą į priekį rezultatu 1:0. Po kelių minučių Paryžiaus klubas turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau proga nepasinaudojo – Marcos Aoás Corrêa. Jo smugiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją, bet tikslo nepasiekė.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų agresyviu puolimu, bet 63 varžybų minutę pirmaisiais baudėjais ir vėl tapo karališkasis „Manchester City“ klubas. „Miestečiai“ sukūrė nuostabią ataką, o jos smaigalyje atsidūrė Philas Fodenas. Pastarasis atliko nuostabiai tikslų perdavimą į baudos aikštelę, o R.Mahrezas pradėtą šou užbaigė žudančiu spyrių į varžovų vartų tinklą.

Kai atrodė, kad šioje dvikovoje ir taip viskas aišku, Paryžiaus komandos žaidėjas Angelis Di Maria nesuvaldė savo emocijų ir beviltiškai spyrė į kojas „Man City“ klubo saugui Fernandinho. Už šį nesportinį elgesį jis prieš save išvydo raudoną kortelę bei buvo priverstas palikti aikštelę. Daugiau rungtynėse neįvyko nieko, kas būtų pakeitę žaidimo eigą ir rezultatu 2:0 mielinieji triumfavo perrašydami istoriją.

Reikėtų paminėti ir tai, kad šioje akistatoje Prancūzijos komanda nė karto nepataikė į vartų plotą, kai jų priešininkai tokių smūgių atliko net 14. Tai buvo pirmas kartas istorijoje, kai „Manchesterio City“ klubas iškovojo bilietą į prestižiškiausio turnyro finalą.