„Man City“ namuose susitvarkė su „Chelsea“

„Etihad" stadione susitiko dvi konkurenciją „Liverpool" klubui sudaryti siekiančios komandos – „Manchester City" prieš Londono „Chelsea". Sėkmingai rungtynes pradėję „mėlynieji" galiausiai pripažino šeimininkų pranašumą.

„Chelsea" nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos ir 21-ąją minutę įgijo pranašumą. Mateo Kovačičius atliko puikų perdavimą link „Man City" baudos aikštelės, ten įkirtęs ir nuo varžovo atsivėręs N'Golo Kante kaire koja pasiuntė kamuolį į Edersono ginamus vartus.

„Mėlynieji" po įvarčio neužsidarė gynyboje ir stengėsi toliau sunkinti gyvenimą šeimininkams, tačiau 29-ąją minutę buvo nubausti po savo klaidos – Jorginho prarado kamuolį aikštės viduryje, Kevinas De Bruyne spurtavo varžovų vartų link ir rikošėto pagalba nuginklavo Kepą.

37-ąją minutę „Chelsea" vėl buvo nubaustas po panašios klaidos, nors ir šiame epizode daugiau išsprendė individualus meistriškumas – Riyadas Mahrezas baudos aikštelėje išmaudė Emersoną ir smūgiu pažeme nukreipė kamuolį į varžovų vartus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Man City" galėjo įtvirtinti pranašumą, tačiau Sergio Aguero nepasinaudojo itin šiurkščia Kepos klaida – kamuolį prieš vartus gavęs argentinietis smūgiavo į skersinį.

Antrajame kėlinyje vyko gana apylygis žaidimas – „Chelsea" trūko aštrumo puolime, tačiau įtampa išsilaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Per pridėtą laiką „Man City" spėjo įmušti ir trečiąjį įvartį, tačiau po VAR peržiūros Raheemui Sterlingui buvo užfiksuota nuošalė. Visgi tai nieko nebekeitė – „miestiečiai" triumfavo rezultatu 2:1.

„Chelsea" komandai tai buvo pirmoji nesėkmė „Premier" lygoje po penkių iš eilės laimėtų rungtynių. „Chelsea" su 26 taškais nukrito į ketvirtąją poziciją.

Tuo metu į pergalių kelią grįžęs „Man City" pakilo į trečiąją poziciją ir prieš lyderį „Liverpool" išlaiko 9 taškų deficitą.