„Man City“ iškovojo pirmąjį sezono trofėjų (VIDEO)

Šiandien 17 valandą Anglijoje prasidėjo 2018-19 metų sezonas – dėl pirmojo sezono trofėjaus susikovė du "Premier" lygos grandai.

"Wembley" stadione Londono "Chelsea" su "Manchester City" kovojo dėl "Community Shield" titulo. Rungtynių favoritais laikyti "miestiečiai" pateisino šį vardą – varžovus nugalėjo rezultatu 2:0 ir džiaugėsi pirmuoju sezonu trofėjumi.

Jau 13-ąją minutę svečiai iš Mančesterio įsigijo pranašumą – puikiai su kamuoliu prasiveržęs Philas Fodenas laiku atidavė kamuolį Sergio Aguero ir šis galingu smūgiu nepaliko vilčių Willy Caballero. Puolėjas po šio tikslaus smūgio peržengė 200 įvarčių ribą "Man City" klube.

Pirmajame kėlinyje "Chelsea" atsitiesti nesugebėjo ir komandos į rūbinę nužygiavo rezultatui esant 0-1.

Antrajame kėlinyje Maurizio Sarri auklėtinių žaidimas nepagerėjo – "miestiečiai" ir toliau dominavo tiek su kamuoliu, tiek kuriant progas.

58-ąją minutę galutinį tašką šioje dvikovoje padėjo tas pats S. Aguero – dar vieną juvelyrinį perdavimą iš Bernardo Silvos gavęs argentinietis padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Per likusį laiką "Chelsea" stebuklo nesukūrė ir "Man City" džiaugėsi pergale rezultatu 2-0.

"Chelsea" ekipa "Community Shield" žaidė antrus metus iš eilės, tačiau ir praėjusį sezoną patyrė nesėkmę prieš Londono "Arsenal".

Rezultatas:

"Chelsea" 0 – 2 "Man City"
13′ [0 – 1] S. Aguero
58′ [0 – 2] S. Aguero