Madrido „Real“ priartėjo prie „La Liga“ pirmenybių lyderio

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį įvyko ketverios 14-ojo turo rungtynės.

Po skaudaus pralaimėjimo Eibare šį kartą savo aikštėje bandė atsitiesti Madrido "Real" komanda. Puikiai pirmoje rungtynių pusėje atrodžiusi "Real" ekipa rezultatu 2:0 palaužė "Valencia".

8-ąją minutę "baltieji" įsiveržė į priekį, tačiau ne savo pagalba – Danielis Wassas įsimušė į savus vartus, kai norėdamas išmušti Dani Carvajalio pakeltą kamuolį nukreipė į savo vartus.

Antrajame kėlinyje "Valencia" atrodė kur kas geriau ir kėlė rimtų problemų šeimininkams, tačiau patikimai savo vartuose žaidė Thibaut Courtois.

Galutinį tašką Madrido vienuolikė padėjo 83-ąją minutę, kai greitos kontratakos metus saldainį baudos aikštelėje išpakavo Lucas Vazquezas.

Pergalę iškovojęs "Real" pakilo į penktąją poziciją ir sumažino atsilikimą nuo lyderių iki trijų taškų.

Kitose dvikovose Vigo "Celta", "Leganes" ir Madrido "Getafe" pasiekė užtikrintas pergales.

"Real Madrid" 2 – 0 "Valencia"
8′ [1 – 0] D. Wass (į savus vartus)
83′ [2 – 0] L. Vazquez