Madrido „Real“ pasirašys pelningiausią sutartį sporto istorijoje

Nors ir Madrido "Real" išgyvena didžiulę žaidybinę krizę, komerciniai pasiūlymai nuo to nemažėja – Ispanijos futbolo gigantas netrukus pasirašys pelningiausią sutartį visoje sporto istorijoje.

"Marca" praneša, kad finansinį pakilimą išgyvenantis klubas susitarė su "Adidas" dėl naujos sutarties, galiosiančius artimiausią dešimtmetį.

Teigiama, kad su Vokietijos sportinių drabužių, avalynės bei kitų sporto inventorių gamintoju bus pasirašyta sutartis, kuri kasmet garantuos į klubą įplaukiančius 110 mln. eurų. Neatmetama, kad su įvairiais bonusais, kurie priklausys nuo komandinių pasiekimų, per metus gali susidaryti net 150 mln. eurų sumą.

Skaičiuojama, kad Madrido "Real" po atnaujinto kontrakto iš "Adidas" uždirbs 52 mln. eurų daugiau nei gaudavo iki šiol.

Triskart iš eilės UEFA Čempionų lygos nugalėtojas per 10 metų iš viso iš "Adidas" gaus garantuotus 1 mlrd. 100 mln. eurų.

"Marca" duomenimis, didžiausias Madrido "Real" konkurentas – "Barcelona" – iš "Nike" kasmet gauna 83 mln. eurų, o vertingiausias planetos klubas "Manchester United" iš "Adidas" pasipildo 85 mln. eurų.

Madrido "Real" ir viso futbolo galimybę iliustruoja palyginimas su NBA. Pavyzdžiui, "Nike" 21 Nacionalinės krepšinio asociacijos klubui dabar per aštuonerius metus išmoka 1 mlrd. JAV dolerių. Kitaip tariant, visiems 21 klubams per sezoną sumokama bendra 125 mln. JAV dolerių (110 mln. eurų) suma, kas sudaro vieno "Real" kontraktą.

Daugkartinių Ispanijos čempionų finansinė padėtis gerėja kiekvienais metais – biudžetas lyginant su ankstesniais sezonais padidėjo 11 procentų, komercinė zona – 16 proc., sutartys su pagrindiniais rėmėjais – 18,2 procentais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts