Madrido „Real” atleido Lopetegui ir į jo vietą pastatė nepatyrusį trenerį

2018-10-30 00:23 eurofootball.lt

Madrido "Real" ekipa turi naują trenerį.

Pirmadienį vakare pagaliau oficialiai buvo pranešta apie tai, ką spauda trimitavo nuo triuškinamai pralaimėto "El Clasico" mačo - treneriui Julenui Lopetegui parodytos durys.

Karališkosios komandos vairą kol kas perims rezervinės komandos vairininkas Santiago Solari, nes "Real" ekipa nebaigė tvarkyti visų formalumų su pagrindiniu pretendentu užimti karštąją kėdę Antonio Conte. Visgi, neatmetama galimybė, kad ''Castilla'' komandai vadovavęs strategas liks iki sezono pabaigos.

"Madrido ekipos direktorių valdyba po spalio 29 dieną įvykusio susirinkimo nusprendė nutraukti kontraktą su J.Lopetegui.

Sprendimo, priimto su didžiausia atsakomybe tikslas - pakeisti pagrindinės komandos dinamiką, juolab dar nėra prarastos galimybės iškovoti sezono trofėjus.

Valdyba supranta, jog yra didelė disproporcija tarp turimos sudėties, kuriai priklauso aštuoni pretendentai į "Auksinį kamuolį", ir rodomų rezultatų.

Norime palinkėti sėkmės Julenui ir visam trenerių štabui už nuveiktus darbus ir palinkėti sėkmės ateityje", - rašoma pranešime.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...