M. Ozilo tėvas: vietoje jo – palikčiau rinktinę

Vokietija vis dar neatsigauna po itin skaudaus pasaulio čempionato. Prieš ketverius metus planetos pirmenybėse triumfavę vokiečiai Rusijoje savo pasirodymą užbaigė jau po grupių etapo.

Vokietijos rinktinės fanai negaili kritikos savo ekipos žaidėjams, o ypač Mesutui Ozilui. Londono „Arsenal“ saugas liko savo paties šešėlyje, vis dėlto jam skirta kritika nėra adekvati, bent jau taip mano jo tėvas Mustafa.

„Jeigu būčiau jo vietoje aš pasakyčiau: „ačiū, bet jau gana“. Jis yra nusivylęs ir įžeistas. Jo paties fanai jį nušvilpė dar prieš pasaulio čempionatą Austrijoje ir jis negali suprasti kodėl. Jam nereikia visada ginti savęs. Jis žaidė nacionalinėje komandoje devynerius metus… Jis tapo pasaulio čempionu.

Visada yra sakoma, kad jeigu laimime, tai laimime kartu, bet jei pralaimime, tai dėl Ozilo kaltės.

Jis buvo nušvilptas ir pastatytas, kaip atpirkimo ožys. Aš visiškai suprantu, kodėl jis yra įžeistas.

Mesutas buvo pavyzdys metų metus. Ši situacija yra absurdiška. Jis myli Vokietiją ir parodė savo atsidavimą šiai šaliai, kuri jį stato kaip atpirkimo ožį. Tai yra visiškai neteisinga“, – pasipiktinimo neslėpė Vokietijos rinktinės žvaigždės tėvas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts