M. Asensio: sunkus darbas atsiperka aikštėje

2017-08-28 19:01 eurofootball.lt

21-erių metų Madrido "Real" talentas Marco Asensio šį sezoną yra ryškiausia komandos žvaigždė - ispanas su keturiais įvarčiais kol kas yra rezultatyviausias ekipoje.

Vakar "Real" antrajame Ispanijos "La Liga" pirmenybių ture vertėsi be Cristiano Ronaldo, Sergio Ramoso ir Raphaelio Varane paslaugų. "Baltieji" susidūrė su sunkumais kovojant prieš "Valencia" ir tik rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias.

Ryškiausiai šiame susitikime spindėjo būtent M. Asensio, pelnęs du puikius įvarčius ir rungtynių pabaigoje buvęs arti savo "hat-tricko". Vis dėlto vien jaunojo futbolininko pastangų pergalei pasiekti neužteko, tačiau pats M. Asensio žingsnis po žingsnio atima startinę vietą iš stringančio Garetho Bale'o.

"Esu laimingas dėl savo įvarčių, tačiau šiek tiek skaudu, kad iš šių rungtynių sugebėjome išplėšti tik lygiąsias. Mačo pabaigoje darėme viską, kad pasiektume pergalę, bet mums pritrūko sėkmės", - kalbėjo M. Asensio.

"Jaučiuosi svarbus komandos žaidėjais, kaip ir visi kiti čia esantys. Čia nėra startinių žaidėjų ir atsarginių - visi yra lygus ir visi turi šansą žaisti. 

"Visada sunkiai dirbau treniruotėse ties tolimų šūvių. Dabar šis darbas atneša rezultatų. Reikia pamiršti šias rungtynes ir susikoncentruoti į nacionalinę rinktinę", - pridūrė futbolo talentas.

...