"Liverpool" žaidžia geriausią sezono pradžią klubo istorijoje

2018-09-23 12:38 eurofootball.lt

"Liverpool" klubas toliau mėgaujasi neregėta sezono pradžia - šeštadienį įvykusioje Anglijos "Premier" lygos dvikovoje "raudonieji" užtikrinai nugalėjo "Southampton" vienuolikę.

Tai buvo septintoji pergalė iš tiek pat galimų šį sezoną. Šešios pergalės buvo pasiektos šalies pirmenybėse, dar viena - šią savaitę prasidėjusioje UEFA Čempionų lygoje.

Suskaičiuota, kad "Liverpool" per visą klubo istoriją niekada nebuvo iškovojęs septynių pergalių paeiliui sezono pradžioje. Šešios pergalės iš eilės buvo pasiektos 1978-79 ir 1990-91 metų sezonuose.

Be to, rungtynės prieš "Southampton" pratęsė "Liverpool" dominavimą "Anfield" stadione - nepatirtas nė vienas pralaimėjimas per paskutines 24 dvikovas. Tai - geriausias klubo pasiekimas nuo 2009 metų.

Jau kitą savaitę "Liverpool" komandos lauks itin rimtas išbandymas - su "Chelsea" futbolininkais bus varžomasi ir Anglijos lygos taurėje, ir "Premier" lygoje.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...