„Liverpool“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą „Premier“ lygoje prieš „Watford“

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo užfiksuota kol kas didžiausia šio sezono staigmena. 28-ajame ture žlugo "Liverpool" komandos viltys sezoną baigti taip ir nepralaimėjus.

Jurgeno Kloppo kariauną netikėtai ir dar triuškinančiu rezultatu 3:0 nubaudė priešpaskutinėje vietoje žygiavusi "Watford" ekipa. Ismailo Sarro šou antrajame kėlinyje nulėmė pirmąją "raudonųjų" nesėkmė šiame sezone.

Tai reiškia, kad Londono "Arsenal" klubo rekordas taip ir liks nepajudintas – "kanonieriai" vieninteliai Anglijos "Premier" lygoje 2003-04 m. sezone nepralaimėjo nė vienerių rungtynių.

"Liverpool" iki rungtynių su "Watford" Anglijos pirmenybėse buvo iškovojęs 18 pergalių iš eilės, o pralaimėjimo nebuvo patyręs nuo praėjusių metų sausio mėnesio. Iš viso be pralaimėjimo skonio "raudonieji" nužygiavo 44 rungtynes.

"Liverpool" ekipos skriaudikas – I. Sarras – svečius pradėjo bausti antrojo kėlinio pradžioje. Pirmąjį savo įvartį senegalietis sužvejojo 54-ąją minutę, o pranašumą padidino 60-ąją minutę, kai jį pramiegojo kairysis "Liverpool" gynybos kraštas.

"Raudonieji" dar turėjo pakankamai laiko atsitiesti, tačiau jų visos viltis žlugo su Trento Alexanderio-Arnoldo klaida. Anglas neatidžiai atidavė perdavimą Alissono link, I. Sarras jį užvaldė ir atidavė perdavimą Troy'ui Deeney, kuris nukreipė kamuolį į be vartininko paliktus "Liverpool" vartus. Rezultatas tapo 3:0 ir Liverpulio ekipa jau nebeturėjo jokio atsakymo.

"Watford" po sensacingos pergalės iš 19-os pozicijos šoktelėjo į 17-ąją vietą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts