„Liverpool“ išsigelbėjo 94-ąją rungtynių minutę, „Man City“ išvargo pergalę prieš „Southampton“

17 valandą Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos šešerios 11-ojo turo rungtynės.

Tikra drama užfiksuota Birmingame, kur„Liverpool“ išsigelbėjo per paskutines 8 rungtynių minutes. Ilgą laiką pirmavusi „Aston Villa“ krito rezultatu 1:2.

21-ąją minutę „Aston Villa“ ekipą į priekį išvedė po standartinės situacijos pasižymėjęs Trezeguet. Šeimininkams atsilaikyti gynyboje sėkmingai sekėsi iki pat 87-os minutės, kol rezultatą smūgiu galva išlygino Andrew Robertsonas.

Kraujo skonį pajutęs „Liverpool“ klubas ties tašku neapsistojo ir 94-ąją minutę Sadio Mane po Trento Alexanderio-Arnoldo perdavimo taip pat galva pasiekė pergalingą įvartį.

Problemų šiame ture turėjo ir kita dėl titulo kovojanti komanda – „Manchester City“. Pepo Guardiolos auklėtiniai po ankstyvo įvarčio turėjo taisyti situaciją mače su „Southampton“.

13-ąją mintuę svečiai įgijo pranašumą, kai įvartį į savo sąskaitą įsirašė Jamesas Wardas-Prowse'as.

„Man City“ gerbėjams išlyginamojo įvarčio prireikė palaukti iki pat 70-os minutės – tai padarė Sergio Aguero. Kaip ir pirmųjų rungtynių atveju, taip ir čia „miestiečiai“ neapsistojo ties tašku – 86-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė Kyle'as Walkeris.

Lyderio pozicijoje pasikeitimų nėra – „Liverpool“ toliau išlaiko 6 taškų pranašumą prieš „Man City“.

Dar kitose rungtynėse trečią kartą iš eilės be pergalės liko Londono „Arsenal“ komanda. 21-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas nubaudė „Wolves“ vartininką, tačiau 76-ąją minutę svečiams tašką išplėšė Raulis Jimenezas. Tuo tarpu „Manchester United“ išvykoje 0:1 turėjo pripažinti „Bournemouth“ pranašumą.

Likusios dvikovos baigėsi „Brighton“, „Sheffield Utd“ ir „Newcastle“ pergalėmis.