Lietuvos policija ruošiasi serbų futbolo sirgalių antplūdžiui

Šiandien vakare Marijampolėje įvyks UEFA Čempionų lygos antrojo etapo atsakomosios rungtynės tarp "Sūduvos" ir Belgrado "Crvena Zvezda".

Marijampoliečių šansai žengti į kitą etapą – minimalūs: jie pirmąją dvikovą pralaimėjo rezultatu 0-3, tačiau tiek treneris, tiek žaidėjai po rungtynių Serbijoje kalbėjo, kad kova dar čia nėra baigta.

Kartu su "Crvena Zvezda" į Marijampolę turėtų atvykti ir būrys sirgalių iš Serbijos. Jų reputacija nėra geriausia, todėl ir Lietuvos policija žada imtis visų saugumo priemonių.

"Veiksmai ir pasiruošimas yra standartiniai. Renkame žvalgybinę informaciją, bendraujame su Serbijos policija ir kitais partneriais. Esame parengę kelis variantus, priklausomai nuo to, kiek atvyks sirgalių. Būtent nuo to skirsis ir policijos pajėgos", – portalo lrytas.lt kalbinta sakė policijos departamento ekstremalių situacijų skyriaus tyrėja Ingrida Lamanauskienė.

Prie "Crvena Zvezda" sirgalių ketvirtadienį prisijungs ir "Partizan" gerbėjai, kurie savo komandos palaikyti atvyks į Vilnių, kur jų komanda susikaus su "Trakais".

"Turėsime bent du pareigūnus iš Serbijos, kurie atskrenda kartu su "Crvena Zvezda" komanda. Jie bus tie žmonės, kurie eis pirmieji, taikys dialogo metodus su sirgaliais. Jie mums padės atpažinti, ar tarp tų sirgalių yra tokių, kurie gali pažeisti viešąją tvarką, daryti nusikaltimus. Jie dirba su tuo ir puikiai geba atpažinti provokacijas, nuspėti elgesį. Tam ir skirsime didelį dėmes", – pridūrė I. Lamnauskienė.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts