Lietuvos futbolo rinktinė sutriuškinta draugiškame mače Gruzijoje

2018-03-24 19:04 TS

Šeštadienį draugiškose rungtynėse Gruzijoje skaudų pralaimėjimą patyrė Lietuvos futbolo rinktinė.

Edgaro Jankausko auklėtiniai po itin nesėkmingo pirmojo kėlinio per kurį praleido keturis įvarčius, patyrė triuškinamą nesėkmę 0:4 draugiškose rungtynėse su Gruzijos vienuolike.

Varžovų persvara išryškėjo nuo pat susitikimo pradžios: mūsų šalies atstovai beveik visą laiką buvo priversti gintis, o varžovai kūrė pavojingas atakas prie lietuvių vartų. Pralaužti Ernesto Šetkaus vartus gruzinams pavyko 15-ąją minutę, kai pasižymėjo Giorgis Papunashivilis.

23-ąją minutę po varžovų skersuoto perdavimo kamuolį smūgiu galva į savo vartus pasiuntė Linas Klimavičius, o vos po aštuonių minučių „Žalgirio“ gynėjas prasižengė savo baudos aikštelėje, o skirtą vienuolikos metrų baudinį realizavo Valeris Qazaishvilis. Lietuvos rinktinės triuškinimą pirmajame kėlinyje užbaigė 18-metis Giorgis Chakvetadze, kuris ketvirtą kartą pasiuntė įvartį į lietuvių vartus.

Antrajame kėlinyje varžovai rungtyniavo gerokai ramiau, tačiau tuo pasinaudoti Lietuvos rinktinei nepavyko: nesukūrę rimtesnių progų pasižymėti lietuviai mačą baigė be smūgių į varžovų vartų plotą bei patyrė nesėkmę 0:4.

Po pertraukos mūsų šalies rinktinėje į aikštę žengė trys debiutantai: Justas Lasickas, Karolis Laukžemis ir Danielis Romanovskis, kuriems tai buvo debiutas nacionalinėje ekipoje.

Šiame susitikime Lietuvos rinktinė vertėsi be kelių žaidėjų: dėl traumų rungtynes teko praleisti Vytautui Andriuškevičiui, Vykintui Slivkai, Emilijui Zubui, o Lukas Spalvis stovykloje negalėjo dalyvauti dėl šeimos pagausėjimo.

Rungtynės:

Gruzija 4 : 0 Lietuva
15' [1 : 0] G. Papunashvili
23' [2 : 0] L. Klimavičius (Į savo vartus)
31' [3 : 0] V. Qazaishvili
40' [4 : 0] G. Chakvetadze

Lietuvos rinktinės sudėtis:

E.Šetkus, V.Slavickas, L.Klimavičius, E.Girdvainis, V.Borovskij, A.Žulpa, O.Verbickas, A.Novikovas, F.Černych, D.Šernas, N.Valskis.

Atsarginiai: V.Černiauskas, E.Gertmonas, A.Jankauskas, J.Januševskij, E.Vaitkūnas, R.Baravykas, M.Kuklys, D.Romanovskij, J.Lasickas, S.Paulius, M.Vorobjovas, K.Laukžemis.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...