„Leicester“ pirmą kartą istorijoje triumfavo FA taurėje

Šeštadienio vakarą Anglijoje įvyko jubiliejinis 140-asis Futbolo Asociacijos taurės finalas, kuriame pirmą kartą per visą klubo istoriją triumfavo „Leicester City“ komanda. „Wembley“ stadione įvykusiose rungtynėse Brendono Rodgerso auklėtiniai 1:0 palaužė Londono „Chelsea“ ekipą.

Vienintelį rungtynių įvartį 63-ąją minutę pelnė Youri Tielemansas, kuris tolimu galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į Kepos Arrizabalaga saugomus vartus ir išvedė Lesterio miesto komandą į priekį. Vis tik, 89-ąją minutę rezultatas galėjo tapti lygus, o rungtynės tęsiamos per pratęsima, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir neįskaitė Beno Chilwello įvarčio.

„Leicester“ ekipai tai buvo jau penktasis FA taurės finalas per klubo istoriją, tačiau tai buvo pirmoji pergalę čempionato finale. Tuo tarpu „Chelsea“ FA taurę kėlė net 8 kartus. Pastarąjį kartą Londono ekipa turnyre triumfavo 2018 metais.

„Leicester“ klubui tai buvo paskutinis finalas šiame sezone. Vis tik, „Chelsea“ ekipos vis dar laukia svarbiausios šio sezono rungtynės –  UEFA Čempionų lygos finalas, kuriame sostinės klubas stos į kovą prieš Pepo Guardiolos treniruojamą „Manchester City“.