L. Messi praėjusį savaitgalį pasiekė dar vieną rekordą

2018-01-22 16:52 eurofootball.lt

Sekmadienio rungtynėse su „Real Betis“ du įvarčius pelnęs Lionelis Messi užfiksavo dar vieną rekordą.

Pelnęs savo 24-ąjį ir 25-ąjį įvartį sezone, argentinietis tapo pirmuoju žaidėju per visą „La Liga“ istoriją, kuris dešimt sezonų iš eilės, skaičiuojant pasirodymus visuose turnyruose, pelnytų bent 25 įvarčius.

Įspūdinga L. Messi serija prasidėjo nuo 2008-2009 metų sezono, kai jis iš viso pasižymėjo 38 kartus, o po šio sezono jis kiekvienais metais pelnydavo po daugiau nei 40 įvarčių. Rezultatyviausias „Barcelona“ puolėjui buvo 2011-2012 metų sezonas, kuriame jis iš viso pelnė net 73 įvarčius.

Tam, kad pasiektų 25 įvarčių ribą, šį sezoną L. Messi prireikė vos 30 rungtynių. Negana to, argentinietis per šiuos mačus taip pat atliko ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Beje, istorinę atžymą šiame mače pasiekė ir kitas „Barcos“ puolėjas Luisas Suarezas, kuris pelnė savo 100-ąjį įvartį „La Liga“ pirmenybėse. Jis tapo antruoju urugvajiečiu po Diego Forlano, kuriam pavyko pasiekti šią atžymą Ispanijos čempionate.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...