Kroatijos rinktinės vartų sargas D.Subašičius: nenorėjau pasiduoti

2018-07-11 11:04 basket

Danijelis Subašičius ketvirtfinalio akistatoje žaidė net ir jausdamas skausmą. Kroatijos rinktinės vartininkas padėjo savo komandai po baudinių serijos palaužti Rusiją ir patekti tarp keturių stipriausių planetos rinktinių.

„Prieš rungtynių pradžią pradėjau apšilinėti ir tada pajaučiau raumens skausmą. Fizioterapeutas pamasažavo šiek tiek mano koją ir pastebėjau, kad galėsiu žaisti. Vėliau aš ir vėl pajaučiau skausmą, bet nenorėjau pasiduoti. Žinojau, kad treneris turi atlikti kitą keitimą. Pertraukos metu masažuotojai atliko greitą darbą ir kaip „Formulės-1" automobilis po sustojimo vėl buvau kaip naujas. Sezonas buvo ilgas, tačiau pasaulio futbolo čempionato pusfinalyje žaidi vieną kartą gyvenime ir nėra tikslo dabar pasiduoti",- atskleidė D.Subašičius.

Kroatija dėl vietos pasaulio futbolo čempionato finale kovos su Anglijos rinktine.

„Anglija turi puikius žaidėjus, jie yra nuostabi komanda. Turi daug jaunų žaidėjų, bet jie yra labai geri, greiti, rungtyniauja puikiuose klubuose. Tai mums bus dar viena sudėtinga kova, puikus iššūkis. Mums nerūpi, kas žaidžia ar kas yra rungtynių favoritai. Svarbu, kad mes padarytume aikštėje geriausia, ką galime. Tiesiog tai atlik ir tai baigsis kaip baigsis",- kalbėjo kroatas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...