Kroatijos rinktinės strategas Z.Daličius: jokių pasiteisinimų, mes esame pasiruošę

Šiuo metu Kroatija ruošiasi didžiausiam iššūkiui pasaulio futbolo čempionate Rusijoje. Zlatko Daličiaus auklėtiniai jau artėjantį sekmadienį finale grumsis su prancūzais.

„Mes vis dar gyvename savo svajonėse, esame taip arti. Per visą savo gyvenimą ir karjerą nuėjau sunkų kelią. Nenorėjau būti vidutiniu treneriu Kroatijoje. Turėjau pradėti nuo mažiausio klubo. Per metus praleistus Azijoje tapau geriausiu treneriu, o po trejų metų treniravau „Al Ain“ klubą Jungtiniuose Arabų Emyratuose, kuris yra kaip Madrido „Real“ Europoje. Tai man buvo didžiulė patirtis. Treniravau du didžiausius Azijos klubus, todėl, kai sulaukiau Kroatijos skambučio, nedvejodamas sutikau",- kalbėjo Z.Daličius.

Z.Daličius per šį laikotarpį jau pranoko savo mentorių Miroslavą Blazevičių, kuris padėjo 1998 metais Kroatijos rinktinei užimti trečiąją vietą pasaulio futbolo čempionate.

„Mes jau įrašėme save į istoriją kaip vieną iš mažiausių šalių, kurios kada nors dalyvavo pasaulio futbolo čempionato finale. Kai mes pažvelgiame į sąlygas, kuriomis dirbame, esame pasaulio stebuklas ir fenomenas. Mes neturime tinkamos aplinkoms žaisti dideliems klubams Kroatijoje, bet turime puikius žaidėjus, kurie mums suteikė tokį džiaugsmą. Tai yra planetinė sėkmė",- teigė treneris.

Z.Daličius palygino Kroatijos rinktinės pasirodymą Rusijoje su Viduržemio jūros regiono šalimi, kuri 2004 metais nustebino futbolo pasaulį UEFA Europos čempionate.

„Matau ryšį tarp Kroatijos ir Graikijos 2004 metais, nors rinktinės žaidžia skirtingais stiliais. Niekas nesitikėjo, kad jie gali tapti Europos čempionais, tačiau atliko puikų komandinį darbą",- teigė jis.

Z.Daličius mano, kad Kroatija turi viską, kad sekmadienį galėtų iškovoti trofėjų.

„Pasaulio čempionato finale žaidžia dvi geriausios komandos. Tai bus mūsų svarbiausios rungtynės ir,žinoma, sunkiausias varžovas. Prancūzija žaidžia labai pavojingai rengami kontratakas. Mes įveikėme sunkią kelionę iki finalo, tačiau nėra jokių pasiteisinimų, mes esame pasiruošę paskutinėms turnyro rungtynėms",- pripažino Kroatijos rinktinės strategas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts