Košmarą namuose patyrusi „Tottenham“ tapo blogiausia rezultatą užfiksavusia Anglijos komanda

„Twitter" nuotr.
2019-10-02 18:22 basketnew

Londono „Tottenham" komandos futbolininkai rungtynes su Miuncheno „Bayern" iš savo atimties norės ištrinti kuo įmanoma greičiau.

Antrose UEFA Čempionų lygos grupės etapo rungtynėse pralaimėjimą rezultatu 2:7 patyrę „Spurs" futbolininkai įsirašė į Anglijos futbolo antirekordų knygą.

Pralaimėjimas 2:7 Europos turnyre yra didžiausias, kurį kada nors savo aikštėje yra patyręs Anglijos klubas. Be to, tai buvo pirmas kartas aplamai „Tottenham" klubo istorijoje, kai komanda per vienerias rungtynes namuose praleido septynis įvarčius.„Tottenham" per savo istoriją Europos turnyre skaudesnį pralaimėjimą buvo patyręs 1995 metais, kai išvykoje kitai Vokietijos ekipai – "Koln" – nusileido rezultatu 0:8.

Būtent „Spurs" yra pirmasis Anglijos klubas, kuris nuo minėto savo paties pralaimėjimo praleido septynis įvarčius Europos turnyre. Jokia kita Anglijos komanda, besivaržanti UEFA turnyruose, per vienerias rungtynes nebuvo praleidusi tiek įvarčių.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...