Kolumbija laimėjo H grupę, Senegalas eliminuotas skaudžiausiu būdu (VIDEO)

2018-06-28 18:52 TS

Šiandien paskutinius savo mačus pasaulio čempionato grupių etape sužaidė H grupės komandos, o pergalę tarpusavio mače iškovojusi Kolumbijos rinktinė išmetė Senegalą iš tolimesnių kovų planetos pirmenybėse.

Vienintelis įvartis lėmė, kad Kolumbija iškovojo pergalę 1:0, po kurio jie laimėjo H grupės kovas ir eliminavo Senegalą iš tolimesnių kovų. Senegalas iš čempionato pasitraukė labai skaudžiai: surinkę tiek pat taškų kiek japonai, turėdami lygų įvarčių skirtumą ir jų skaičių bei tarpusavyje sužaidę lygiosiomis, jie į pirmenybių kitą etapą nepateko dėl to, kad surinko daugiau geltonų kortelių nei Azijos atstovai.

Daugiausiai kalbų pirmajame kėlinyje susilaukė 17 minutę įvykęs epizodas. Po Sadio Mane įsiveržimo į baudos aikštelę ir kontakto su varžovų gynėju Davinsonu Sanchezu teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, o VAR komanda jam patarė pasižiūrėti šio epizodo pakartojimą. Pakartojimo metu arbitras pamatė, jog gynėjas pirma išmušė kamuolį, o tik vėliau lietė varžovą, tad atšaukė savo sprendimą ir vienuolikos metrų baudinio į Kolumbijos vartus nebuvo.

Net ir po šio epizodo dažniau atakavo Senegalo ekipa, o Kolumbijos rinktinė sužaidus pusvalandį neteko ir Jameso Rodriguezo: atsinaujinus traumai jis buvo priverstas palikti aikštę.

Per likusį pirmąjį kėlinį progų susikurti komandoms nepavyko ir rezultatas nepakito – 0:0.

Antrąjį kėlinį kolumbiečiai pradėjo kur kas aktyviau ir juos buvo galima kur kas dažniau išvysti atakuojant Senegalo aikštės pusėje. 65-ąją minutę iš toli smūgiuoti pabandė Luisas Murielis, bet jo smūgį blokavo Kalidou Koulibaly, o netrukus po kampinio Falcao nepataikė į vartus.

Galiausiai Kolumbijos rinktinės atakos davė vaisių – po dar vieno kampinio puikų smūgį nuo žemės atliko Yerry Mina, kuris išvedė savo rinktinę į priekį ir pasiuntė Senegalo rinktinę į trečiąją vietą grupėje, kurią jie užėmė dėl didesnio gautų geltonų kortelių skaičiaus. Norėdami patekti į kitą etapą per likusį laiką afrikiečiai turėjo pelnyti įvartį, sulaukti japonų praleisto įvarčio arba gautų trijų geltonų kortelių.

Situacija per likusį mačo laiką nepasikeitė, tad Senegalui teko atsisveikinti su čempionatu.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...