„Juventus“ nugalėjęs „Lazio“ iškovojo Italijos Supertaurę

Sekmadienį Riade (Saudo Arabija) buvo sužaistos Italijos Supertaurės rungtynės, kuriose pirmąjį šio sezono trofėjų iškovojo Romos „Lazio“ ekipa, kuri rezultatu 3:1 nugalėjo Turino „Juventus“.

„Lazio“ į priekį išsiveržė 16-ąją susitikimo minutę, kuomet pasižymėjo baudos aikštelėje be priežiūros paliktas Luisas Alberto.
Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, 45-ąją minutę, Paulo Dybala pirmasis suskubo prie nuo varžovų vartininko atšokusio kamuolio ir išlygino rezultatą.

Vis tik mačo pabaiga sėkmingesnė buvo Romos ekipai – 73-ąją minutę savo ekipai persvarą sugrąžino Senadas Luličius.

Jau per teisėjo pridėtą laiką „Juventus“ saugas Rodrigo Bentancuras po pražangos prieš save išvydo antrą geltoną kortelę, o „Lazio“ dar sugebėjo išnaudoti standartinę situaciją, kai puikiu smūgiu pergalę įtvirtino Danilo Cataldi.

„Lazio“ ekipai tai yra penktasis Italijos Supertaurės trofėjus klubo istorijoje.