Jaunasis talentas M.Greenwoodas susiejo savo ateitį su „Man United“

„Twitter" nuotr.
2019-10-18 20:16 basket

„Manchester United" penktadienį vakare pranešė, kad pasirašė naują sutartį su kylančia komandos žvaigžde Masonu Greenwoodu.

„Raudonųjų velnių" akademijoje nuo 2007 metų rungtyniaujantis 18-metis futbolininkas padėjo parašą ant sutarties, galiosiančios iki 2023-ųjų metų. „Man Utd" pasiliko teisę bendradarbiavimą pratęsti dar metams.

M. Greenwoodas pagrindinėje „Man Utd" komandoje debiutavo paskutinėse praėjusio sezono rungtynėse prieš "Cardiff", o nuo šio sezono tapo reguliaru pagrindinės ekipos žaidėju.

Šansą jaunam futbolininkui suteikęs Ole Gunnaras Solskjaeras apie šį pratęsta bendradarbiavimą sakė: „Masonas atliko didžiulį progresą mūsų neįtikėtinoje akademijoje ir mes dėl to esame labai laimingi. Būdamas tokio jauno amžiaus jis jau parodė didžiules greičio savybes, žaidimo supratimą ir tai, jog yra gimęs mušti įvarčius."

Šį sezoną krašto ir vidurio puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis anglas per devynis susitikimus pasižymėjo dviem įvarčiais.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...