J.Vardy dublis paženklintas dar viena „Leicester City“ pergale

Jau aštuonerias rungtynes besitęsiančią pergalių seriją pratęsė „Leicester City“. Brendano Rodgerso auklėtiniai išvykoje 4:1 nugalėjo „Aston Villą“.

Svečius į pergalę vedė rezultatyviausias lygos žaidėjas Jamie Vardy (iš viso – 16 įvarčių) – jis prisidėjo prie dviejų įvarčių. Dar po vieną įmušė į startinę sudėtį po beveik metų pertraukos grįžęs Kelechi Iheanacho bei Jonny Evansas.

„Aston Villa“ gretose pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Jackas Grealishas.

„Leicester“ po pergalės įsitvirtino antroje pozicijoje. Nuo lyderių „lapės“ atsilieka 8 taškais, o prieš „Man City“ įgijo jau 6 taškų persvarą.

Kitose rungtynėse pergalėmis džiaugėsi „Sheffield United“ ir „Newcastle United“ komandos.