J.Mourinho paneigė gandus dėl Z.Ibrahimovičiaus

„Twitter" nuotr.
2019-11-25 19:55 basket

Užsienio žiniasklaidoje ir toliau netyla spekuliacijos apie tai, kur pakryps į Europą sugrįžti nusprendusio Zlatano Ibrahimovičiaus karjera.

Po to, kai „Tottenham" ekipos vairą perėme Jose Mourinho, su kuriuo švedo santykiai yra itin geri, pasirodė pranešimų, jog puolėjas gali persikelti būtent į šį Šiaurės Londono klubą.

Vis tik tokius gandus paneigė pats portugalas, kurio teigimu, „Tottenham" turi vieną geriausių puolėjų pasaulyje, todėl Z. Ibrahimovičiui nėra prasmės vykti į šį klubą.

„Mes turime patį geriausią puolėja Anglijoje, kuris yra vienas iš dviejų ar trijų geriausių savo pozicijos žaidėjų pasaulyje", - kalbėdamas apie Harry Kane'ą sakė Jose Mourinho.

„Tokio kalibro žaidėjui kaip Zlatanas, kuris nors ir yra solidaus amžiaus, tačiau vis dar demonstruoja puikų žaidimą, būtų nelogiška šiuo metu keltis į „Tottenham" ekipą. Nėra jokios prasmės vykti į klubą, kuris jau turi tokį puolėją kaip Harry Kane'as", - pridėjo portugalas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...