J.Mourinho įvardijo priežastį, kodėl F.Lampardo vadovaujamai „Chelsea“ pavyko pranokti „Tottenham“

Jose Mourinho mano, kad Antonio Conte taktikos nulėmė Londono "Chelsea" komandos pergalę vakarykštėje dvikovoje.

Franko Lampardo treniruojama "mėlynųjų" kariauna išvykoje 2:0 palaužė "Tottenham" ekipą. Po rungtynių J. Mourinho pripažino, kad "Chelsea" pirmoje pusėje "Spurs" pranoko taktiškai.

"Jie buvo geresni pirmajame kėlinyje", – pripažino portugalas. – Jie žaidė pagal sistemą, kurioje jaučiasi pakankamai gerai. Tai sistema, kurią jie naudojo prie Antonio Conte. Dauguma žaidėjų ją pažįsta – Alonso, Azpilicueta, Kante, Willianas. Tai akivaizdžiai matėsi".

"Chelsea" kontroliavo žaidimą pirmajame kėlinyje. Jie neturėjo šimtaprocentinių progų, tačiau mus nubaudė su tuo, ką turėjo. Žaidimas vyko mūsų aikštės pusėje, tačiau mes vis tiek neleidome jiems susikurti realių progų. Visgi nesunku pripažinti, jog jie už mus buvo gerokai pranašesni.

Paskutinės pirmojo kėlinio 10-15 minučių nebuvo blogos. Antrąjį kėlinį taip pat pradėjome pozityviai – artėjome prie varžovų vartų, tačiau tada gavome raudoną kortelę. Po to "Chelsea" komandai, turint tokius techniškus žaidėjus, kontroliuoti rungtynes nebuvo sudėtinga", – pridūrė J. Mourinho.

"Tottenham" po nesėkmės nuo "Chelsea" padidino atsilikimą iki 6 taškų.